Koncert v Museu Kampa 8. 12. 2016 – Jitka Hosprová, Kateřina Englichová a Martina Kociánová

Categories: Galerie,Novinky

Závěrečný koncert letošního ročníku festivalu Procházky uměním v Museu Kampa, který se uskutečnil 8. 12. 2016, byl laděn do vánoční atmosféry. Početnému publiku se představily tři dámy, jež spojuje nejen krásná hudba. Jitka Hosprová, Kateřina Englichová a Martina Kociánová předvedly bezchybný umělecký výkon, který posluchači v průběhu celého večera odměňovali bouřlivými ovacemi.

Vánoční náladu podtrhla Ave Maria Josefa Vejvody, který se osobně koncertu zúčastnil a jehož zajímavá slova přiblížila vznik této skladby. Mezi čestnými hosty jsme kromě jiných již tradičně přivítali Medu Mládkovou, Luďka Munzara a Alfreda Strejčka.

Děkujeme Jitce Hosprové za skvělou dramaturgii a poutavé průvodní slovo, posluchačům za vytvoření vánoční nálady a samozřejmě Museu Kampa za poskytnuté prostory a partnerům festivalu za jejich podporu. Všem přejeme krásný advent, pohodové vánoce a mnoho dobrého v novém roce 2017. Těšíme se na vás při zahajovacím koncertě dalšího ročníku Procházek uměním v Museu Kampa dne 23. února.

Napsat komentář